O nas

DC SERVICE jest firmą, która specjalizuje się w pełnej obsłudze inwestycji w zakresie Data Center, Modułowym Data Center, obsłudze inwestora, obsłudze posprzedażnej oraz serwisie specjalistycznym.

Poznaj DC SERVICE

DC Service jest dostawcą kompleksowych rozwiązań dla infrastruktury data center. Nasza firma oferuje:

  • Profesjonalne Project Management (PM) i zarządzanie budową, zapewniając skuteczne realizacje projektów data center.

  • Pełne wsparcie w zakresie mechaniki, elektryki i hydrauliki (MEP), aby zagwarantować sprawne działanie i wysoką wydajność infrastruktury.

  • Usługi konsultingowe w temacie data center, obejmujące wybór lokalizacji, proces budowy oraz kolokację, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

  • Testy wydajnościowe i usługi commissioningowe dla data center, zapewniające optymalne funkcjonowanie infrastruktury.

  • Kompleksowe audyty budynków data center, które pozwalają na identyfikację i rozwiązanie potencjalnych problemów oraz optymalizację działania.

  • Produkcję modułowych data center, dostosowanych do specyficznych wymagań i potrzeb klientów.

  • Usługi Smart Hands i remont hands dla data center, gwarantujące szybką reakcję i profesjonalne wsparcie w przypadku potrzeby interwencji na miejscu.

  • Wdrożenie zaawansowanego oprogramowania do obsługi data center, takiego jak DCIM (Data Center Infrastructure Management) i BMS (Building Management System), w celu zoptymalizowania zarządzania infrastrukturą.

Nasza firma koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań, które spełniają najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów. Oferujemy kompleksowe podejście do infrastruktury data center, zapewniając efektywność, bezpieczeństwo i niezawodność działania.

Oferujemy naszym klientom najnowsze rozwiązania technologiczne
oraz fachową wiedzę do zastosowania w ich indywidualnych modelach biznesowych.

Dowiedz się, jaką technologię informatyczną możemy wdrożyć w Twojej firmie.

Jakie są nasze obszary specjalizacji?
Jak działamy?

I. Strategia i planowanie

Planowanie i zarządzanie projektem jest ważnym elementem na początkowym etapie prac. Zespół inżynierów pracuje z klientem, aby uzyskać najbardziej optymalny projekt wdrożenia nowego rozwiązania lub modyfikacji istniejącego rozwiązania.

II. Ocena technologiczna

Jakość, wydajność i bezpieczeństwo pozostają na najwyższym poziomie, ponieważ  inżynierowie DC SERVICE  analizują na zlecenie klienta obecną infrastrukturę Data Center i wskazują elementy infrastruktury wymagające modernizacji.

III. Projektowanie wstępne

DC SERVICE wykonuje wstępną koncepcje i kosztorys na podstawie wytycznych klienta. Po kilku spotkaniach klient otrzymuje gotowy dokument, który umożliwia podjęcie decyzji o rozpoczęciu etapu realizacji projektu.

IV. Konsultacje

Konsultacje technologiczne są kluczowym elementem naszej współpracy z klientami, a w szczególności wykonujemy ten zakres po ocenie środowiska instalacyjnego. Często konsultacje z klientem są wykonywane pod kątem sprawdzenia wiedzy, umiejętności i doświadczenia przed wyborem przez klienta firmy do realizacji projektu.

V. Planowanie obsługi serwisowej

Bazując na wieloletnim doświadczeniu obliczamy dla klienta TCO (Total Cost of Ownership). Serwis obsługi technicznej dla instalacji zastanych lub nowo instalowanych zarówno w Data Center jak i powierzchni biurowej. DC SERVICE  wykonuje bieżącą obsługę serwisową powierzchni Data Center. Usługi prowadzimy w trybie 24/7/365. 

VI. Realizacja projektu

DC SERVICE zarządza projektem podczas realizacji oraz aktywnie komunikuje się z klientem, aby zakres projektu został wykonany w założonym terminie.

VII. Utrzymanie

Dobór SLA wykonujemy wspólnie z klientem. Serwis możemy wykonać w trybie zgłoszenia i odpowiedzi na zgłoszenie.
DC SERVICE może podjąć czynności serwisowe, nawet po 15 minutach od zgłoszenia. W takim przypadku inżynierowie
DC SERVICE muszą przebywać u Klienta. Usługa jest zawsze droższa i wykorzystywana nawet w 5% w ciągu całego roku. Komunikacja z Klientem jest podstawą do skutecznego i szybkiego podjęcia czynności serwisowych.

Nasza wiedza została potwierdzona przez uznane organizacje certyfikujące i producentów sprzętu infrastruktury serwerowni.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.