Podłoga techniczna - VIP

Infrastruktura, która nie psuje estetyki przestrzeni

Specjalistyczne podłogi dla salonów samochodowych
lub przestrzeni wymagających wysokiej estetyki wykonania

Podłogi komercyjne wysokiej jakości, podłogi techniczne o możliwości zachowania bardzo estetycznego i niestandardowego, nieszablonowego podejścia do tworzenia przestrzeni technicznych jak w tradycyjnych podłogach podniesionych dla serwerowni i pomieszczeń technicznych.

 

Wykończenie podłogi jest ustalane z klientem oraz dopasowane do zapotrzebowania, wielkości i stylu wnętrza. Tego typu podłoga techniczna rekomendowana jest w każdym miejscu, gdzie chcesz, aby infrastruktura budynkowa nie psuła widoku i estetyki przestrzeni.

Kiedy warto postawić na podłogi podniesione VIP?

Podłoga techniczna VIP ma przede wszystkim zastosowanie w przestrzeniach komercyjnych, głównie :

Wielkości płyt podłogi modułowej

Ze względu na charakter i możliwości instalacyjne jesteśmy w stanie dostarczyć podłogę przygotowaną w wersjach modułowych odpowiednio dostosowaną do potrzeb poprawności montażu i kubatury powierzchni dostępnej do instalacji.

 

Wysokość płyt podłogi technicznej wynosi z reguły od 5 do 100 cm wysokości, w niektórych wypadkach dopuszczona wysokość stanowi 120 cm.

Podłoga techniczna – VIP umożliwia instalacje wymaganej infrastruktury. Najczęściej jest to nawiew ciepłego powietrza do otwartej przestrzeni, instalacje energetyczne i inne specjalistyczne, które wymagają łatwego i szybkiego dostępu do instalacji technologicznej. Montaż podłogi modułowej jest łatwy i szybki, co przekłada się na dostosowanie do potrzeb Klienta.

Podłoga jest często stosowana w salonach samochodowych.
Łatwość montażu pozwalana szybkie dostosowanie podłogi do nowej ekspozycji samochodów lub dokonać zmiany podświetlenia ekspozycji.

Z naszego doświadczenia skorzystało już kilka salonów samochodowych, gabinetów stomatologicznych, jak również biur o niecodziennych aranżacjach wnętrza. Przebudowy dla potrzeb zmian powodowały, że prace wykonywaliśmy w godzinach nocnych, aby rano powierzchnia była dostępna w nowej aranżacji.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.